Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınıza bu bölümde cevap bulabilirsiniz.

Satın Alma & Ödeme Yapma

Satın almak istediğiniz kursa giderek bu kursu satın al linkine tıklamanız gerekiyor. Satın al linkine tıkladıktan sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.
Şuan için sadece kredi kartı ile ödeme alınmaktadır. Ancak yakın zamanda farklı ödeme yöntemlerini de ekleyeceğiz. Bu konudaki çalışmalarımız devam etmektedir.
Kesinlikle güvenlidir. Ödemeleri PAYTR güvencesiyle alıyoruz.
Canlı ders kurslarında kurs başladıktan sonra on gün sonraya kadar vazgeçmeniz halinde ücretiniz eksiksiz tarafınıza iade ediliyor.

Kurslara Katılma

Kursa katılmak için öncelikle o kursu ödeme yaparak satın almanız gerekir. Satın aldıktan sonra sistem yöneticilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir.
Sizin kursu satın almanızdan sonra sistem yöneticilerimiz sizinle irtibata geçerek size satın alma işleminde oluşturduğunuz hesap dışında derslere erişebilmeniz için bir hesap açacaklar ve o hesap ile ilgili size kullanıcı adını ve şifresini gönderecekler ve satın almış olduğunuz derse kaydınız yapılacak.
Size gönderilen kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme ilk girdiğinizde sistem sizden şifrenizi değiştirmenizi isteyecek. Şifrenizi değiştirdikten sonra satın olmuş olduğunuz derse ulaşabileceksiniz.
Yardıma ihtiyacınız olduğunda İletişim sayfamızda bulunan telefon numarasından bizi arayabilir, e-posta yolu ya da iletişim formları aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sorunuza cevap bulamadınız mı?
O zaman mesaj gönderin.