Hikayemiz

İşte bizim hikayemiz...

845
Aktif Öğrenci
25
Toplam Kurs Sayısı
48
Öğretmen
10
Yıllık Tecrübe

“İşleriniz iyi gidiyorsa eğitim bütçenizi iki katına çıkarın, kötü gidiyorsa dört katına.”

Tom Peters

Hakkımızda

online-ders.com her biri alanında uzman öğretmen kadrosuyla yıllardır uzaktan eğitim sistemi ile online dersler vermektedir. Ancak uzaktan eğitim sistemi denildiğinde birçok insanın aklına Zoom, Google Meet v.s programlarla yapılan canlı dersler gelmektedir. Oysa ki uzaktan eğitim sistemi sadece canlı ders değil, oldukça kapsamlı bir sistemdir.

Bu nedenle bizim uzaktan eğitim sistemimizde öğrenci ister canlı derslere girebileceği kurslara, isterse de video derslerin olduğu kurslara katılabilir. Ancak hangi kursa katılırsa katılsın sistem sadece canlı derslerden ya da video derslerden oluşmuyor. Öğrenciler, derslerin yanı sıra sistem tarafından yoğun bir alıştırma, test ve denemeye tabi tutuluyor. Sistem tarafından öğrencinin bütün gelişimi, derslere katılımı, sınavları ve alıştırmaları çözmesi sistem tarafından kayıt altına alındığı için öğretmen öğrencinin gelişimini an be an takip edebiliyor.

What We Do

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque quis eros lobortis, vestibulum turpis ac, pulvinar odio. Praesent vulputate a elit ac mollis. In sit amet ipsum turpis.

Pellentesque venenatis, libero vel euismod lobortis, mi metus luctus augue, eget dapibus elit nisi eu massa. Phasellus sollicitudin nisl posuere nibh ultricies, et fringilla dui gravida. Donec iaculis adipiscing neque, non congue massa euismod quis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Ekibimizi tanıyın!

Türkiye'nin en iyi öğretmenleri ile çalışıyoruz. Siz de ekibimizi tanıyın!

Join Our Team
team-7

Belinda

Js Developer
team-3

Christian

Creative Director
team-5

Robert

Office Manager
team-6

Tony Teo

Support Manager
team-2

Jonathan

Art Director
team-1

John Doe

Web Developer
team-8

Jane Nguyen

Copyrighter
team-4

Ryze Faker

Co-Founder