Öğretmenlik Başvurusu

Siz de ekibimize katılın!

online-ders.com alanında uzman bir eğitim kadrosuyla çalışmaktadır. Siz de ekibimize katılarak bu büyük ve güçlü ailenin bir ferdi olabilirsiniz.

Öğretmen olma şartları

Ekibimize katılmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Öğretmen olmak için kaydolun

Bu formu doldurmak için yapmanız gerekiyor

online-ders.com Türkiye'nin en iyi öğretmen kadrosuyla çalışmaktadır. Siz de bu nitelikli kadroya katılabilir ve yüksek gelir elde edebilirsiniz. İşimizi ciddiye aldığımız ve bu alanda en iyisi olmak istediğimiz için öğretmen seçerken bazı kriterlerimiz bulunmaktadır.

Öncelikle öğretmen seçimini biz kendimiz yapıyoruz. Öğretmen için bütün hazırlıkları biz yapıyoruz. Öğretmenin tek yapması gereken dersine girip ders anlatmak. Çok nadir de olsa bazen bazı görevler site yönetimi tarafından öğretmene verilmektedir. Tabi ki bu görevler öğretmenin kendi alanıyla ilgilidir.
Siz de ekibimize katılmak istiyorsanız aşağıdaki şartları okuduktan sonra soldaki formu doldurarak bize gönderin.

Şartlar

* Fakültelerin ilgili bölümünden mezun olmuş olmak
* En az iki yıllık tecrübe
* İyi derecede bilgisayar kullanmayı bilen
* Gelişime ve öğretmeye açık
* İletişim becerileri yüksek
Öğretmenlik şartlarını okuduktan sonra soldaki formu doldurarak bize gönderin. Alanınızda ihtiyaç olması durumunda ekibimiz vermiş olduğunuz e-posta adresi ve telefon numarası üzerinden sizinle iletişime geçecektir. Gerekli görüldüğü taktirde sizden ek belgeler de istenecektir. Bu belgeleri de tamamlamanızdan sonra derslere hemen başlayacaksınız.